Pałac Łomnica - konferencje Biznesowe - Palac Łomnica Zapraszamy.!

Przejdź do treści
dla Firm

Pałac Łomnica to idealne miejsce do kameralnych spotkań biznesowych, seminariów i szkoleń w małym gronie. Ekskluzywny charakter Małego Pałacu, jego ciepła atmosfera i niepowtarzalny urok sprzyjają komunikacji i integracji uczestników. Efekty spotkań są zawsze zaskakująco pozytywne. Przyjazna atmosfera,  klimat i wspaniałe otoczenie wyzwalają kreatywność i pomagają w tworzeniu innowacyjnych koncepcji. Do Państwa dyspozycji jest oczywiście nowoczesne wyposażenie - rzutnik multimedialny, ekrany, flip-chart itp.

Duży udział w dobrym samopoczuciu naszych Gości ma nasz życzliwy, profesjonalny i dyskretny serwis.

Dopasujemy się do Państwa indywidualnych wymogów i życzeń tak, aby pobyt u nas stał się nie tylko czasem owocnej pracy ale i przyjemnych, niezapomnianych przeżyć i miłych wspomnień.

Dodatkowo nasza oferta zawiera ciekawą propozycję spotkań integracyjnych, które po ciężkim dniu intensywnej pracy pozwolą na miłe odprężenie dla całego Waszego zespołu.

Zorganizujemy zwiedzanie pałacu z oprowadzeniem przewodnika i projekcją krótkiego filmu o Łomnicy, kulinarne szkolenie w Kuchni Ziemiańskiej, kulig bądź ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zadbamy o Wasz odpoczynek!
Wróć do spisu treści