Pałac Łomnica Restauracja - Palac Łomnica Zapraszamy.!

Przejdź do treści
Gastronomia

W Pałacu Łomnica znajdują się dwie restauracje, które różnią się kuchnią i stylem.
W hotelu, w Małym Pałacu znajduje się Restaracja Pałac Łomnica. Zgodnie z tradycją dworską jej specjalnością są potrawy z dziczyzny, ryby oraz historyczne potrawy regionalne. Restauracja oferuje także wybór potraw wegetariańskich oraz sezonowych, zgodnych z rytmem czterech pór roku. Dobre wina z naszych piwnic uzupełnią to przeżycie kulinarne. Naszym najmłodszym Gościom proponujemy wiele smakołyków. Pałacowa kuchnia chętnie dostosuje się do Państwa indywidualnych wymogów dotyczących specjalnej diety w przypadku alergii.

Kameralny, rodzinny, niemal domowy charakter pałacowej restauracji zapewni Wam relaks i dobre samopoczucie, nie tylko podczas obiadu czy kolacji, ale i również miłych chwil przy filiżance kawy lub herbaty, lampce wina czy piwie przed kominkiem.

Przypałacowy taras zachęca do rozkosznej sjesty. Po prostu chce się tu przebywać od rana do późnych godzin wieczornych. Latem życie towarzyskie toczy się właśnie w tym miejscu.
Kuchnia czynna jest codziennie od godz. 12.00 do 22.00. Restauracja czynna codziennie od godz. 12.00 do ostatniego Gościa.
Miłośnicy stylu rustykalnego pokochają klimat Restauracji „Stara Stajnia” na Folwarku – tam delektujcie się pyszną kuchnią wiejską i sielskim wnętrzem samej restauracji. Codziennie otwarty bufet z samoobsługą zapewnia ciekawy wybór dań kuchni regionalnej i tradycyjnej, dobre ceny i niepowtarzalne smaki. Także najmłodsi Goście znajdą tutaj coś smakowitego.

Świeże naturalne składniki z naszego ogrodu kuchennego oraz wysokiej jakości produkty od lokalnych dostawców sprawią, że każda potrawa w naszych restauracjach będzie dla Was wyjątkowym kulinarnym doznaniem.

„Stara Stajnia” pomieści nawet 150 gości, przystosowana jest do przyjęcia zarówno gości indywidualnych jak i organizacji uroczystości. Możliwości, które oferuje nasza sala są nieograniczone. Idealnie nadaje się do organizacji hucznego przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej, biznesowego lunchu.

Duży dziedziniec Folwarku z ogródkiem piwnym zachęca do chwili relaksu. To ulubione miejsce wypoczynku dla turystów aktywnych, rowerzystów, rodziców z dziećmi. Restauracja otwarta codziennie - w sezonie (15.03-30.10): 11.00 - 20.00, poza sezonem: 11.00-19.00.
Wróć do spisu treści