Pałac Łomnica Sklepy, umpominki, cepelia. - Palac Łomnica Zapraszamy.!

Przejdź do treści
Sklepy

Łomnica to raj dla wszystkich, którzy uwielbiają niepowtarzalne, wyszukane przedmioty. Jakość i klasę posiadają tu nawet najmniejsze produkty. Dbamy, aby pamiątki z Łomnicy przypominały Wam wyjątkowy klimat tego miejsca.

Zapraszamy do naszych sklepów w Dużym Pałacu oraz na Folwarku.
 

W historyczny Spichlerzu stworzyliśmy Sklep Lniarski - z niezwykle bogatą ofertą lnu. Na dwóch piętrach znajdą Państwo szeroki wybór produktów najlepszych polskich projektantów mody lnianej dla Pań i Panów, piękną konfekcję stołową i pościel ze 100% szlachetnego lnu oraz oryginalne lniane dodatki. W ofercie także lniane tkaniny na metry, kosmetyka lniana i wiele więcej. Nasz sklep to raj dla każdego miłośnika lnu!
W Dużym Pałacu znajdziecie sklep pełen eleganckich przedmiotów, tradycyjnie związanych z regionem. Wszystkie kuszą, by stać się pamiątką z wizyty w Dolinie Pałaców, bądź prezentem dla bliskiej Wam osoby. Miłośnicy pięknych wyrobów kryształowych mogą zaopatrzyć się w kielichy, karafki czy wazy prosto z lokalnej huty szkła, wykonane według historycznych wzorów.

W Sklepie Folwarcznym prezentujemy całe bogactwo produktów regionalnego rzemiosła –ceramikę, drewniane ręcznie malowane i zdobione zabawki, wiklinowe kosze, artykuły kuchenne i dekoracje dla domu i ogrodu, i wiele innych. Bogaty wybór ciekawych publikacji na temat historii regionu oraz przewodników turystycznych pomoże Państwu ubogacić pobyt w Dolinie Pałaców i Ogrodów.

Aromat pieczywa z Piekarni Folwarcznej nie pozwoli Wam przejść obojętnie! Otwarta codziennie piekarnia kusi słodkimi, pachnącymi bułeczkami, świeżutkim chlebem wypiekanym na miejscu, konfiturami z łomnickich zbiorów, wiejskim smalczykiem, domowymi przetworami i słynnymi kozimi łomnickimi serami. Te smaki sprawią, że pokochacie nasz folwark jeszcze bardziej.
Wróć do spisu treści